Srpen 2013

Téma dne: MODELING!

15. srpna 2013 v 12:57 | Teri, Sisi
Modeling. Rozšířené téma kolující u většiny dívek... A dnes i u nás. Vyzkoušely jsme s jednou kamarádkou něco podobného. Umí hrozně moc dobře fotografovat a tak jsme ji požádaly o menší pokus. Často vídáme v časopisech různé modely, modelky a manekýny (manekýnky), jak pózují před fotografy v úžasných oblečcích nebo propagují nějakou reklamu, třeba voňavku, lak na nehty a podobně. A tentokrát jsme vyzkoušely upoutat pozornost na krásné značkové oblečení. Už ani nevíme, odkud, ale chtěly jsme to trošku vyzkoušet. A my jsme si řekly, že použijeme to oblečení pro děti a "vypůjčily" jsme si mladší sestřičku naší "fotografky". Naší malou šikovnou "modelku" pod přezdívkou Leonia to velice bavilo. Vyfotily jsme tedy první obleček.
První fotečka, že jí to sluší? Model- 1Růžová košilka

Tak a potom jsme fotily další. Leonia se nám tam kroutila a různě se předváděla, určitě ji to bavilo! Poslouchala na slovíčko a byla opravdu šikovná. Šly jsme rovnou na další oblečky. Tentokrát jsme fotily podzimní oblečení. V našem malém ateliérku, který jsme (pardon) předtím nezmínily, se jí vedlo opravdu skvěle!
Úplná modelka, zkoušely jsme najít opravdu pěkné hadříky. Leonia (ta vlevo) pózovala jako pravá modelka. A naše "fotografka" (vpravo) se opravdu snažila o ty nejlepší záběry!

Potom jsme fotky nějak upravily ve speciálním programu na počítači. Zkoušely jsme upravit i naší třetí fotečku, model Letní kolekce. A tady je!
No, řekněte, povedla se?

A pro naši mladou modelku nechyběla ani odměna! Pořádná svačina!!!

Koktajl Rose scene

4. srpna 2013 v 20:05
Ahoj, dnes jsme si pro Vás připravily koktajl, který se jmenuje Rose scene. Fotografii Vám sem vložíme asi tak v úterý. Nemáme totiž náladu sem vkládat z mobilu do počítače a navíc se mobil nabíjí, no a zítra někam jedeme... Tak Vám sem hodíme aspoň receptík... Alko i nealko verzi. No, ostatní máte ZDE! V článku!