Téma dne: MODELING!

15. srpna 2013 v 12:57 | Teri, Sisi
Modeling. Rozšířené téma kolující u většiny dívek... A dnes i u nás. Vyzkoušely jsme s jednou kamarádkou něco podobného. Umí hrozně moc dobře fotografovat a tak jsme ji požádaly o menší pokus. Často vídáme v časopisech různé modely, modelky a manekýny (manekýnky), jak pózují před fotografy v úžasných oblečcích nebo propagují nějakou reklamu, třeba voňavku, lak na nehty a podobně. A tentokrát jsme vyzkoušely upoutat pozornost na krásné značkové oblečení. Už ani nevíme, odkud, ale chtěly jsme to trošku vyzkoušet. A my jsme si řekly, že použijeme to oblečení pro děti a "vypůjčily" jsme si mladší sestřičku naší "fotografky". Naší malou šikovnou "modelku" pod přezdívkou Leonia to velice bavilo. Vyfotily jsme tedy první obleček.
První fotečka, že jí to sluší? Model- 1Růžová košilka

Tak a potom jsme fotily další. Leonia se nám tam kroutila a různě se předváděla, určitě ji to bavilo! Poslouchala na slovíčko a byla opravdu šikovná. Šly jsme rovnou na další oblečky. Tentokrát jsme fotily podzimní oblečení. V našem malém ateliérku, který jsme (pardon) předtím nezmínily, se jí vedlo opravdu skvěle!
Úplná modelka, zkoušely jsme najít opravdu pěkné hadříky. Leonia (ta vlevo) pózovala jako pravá modelka. A naše "fotografka" (vpravo) se opravdu snažila o ty nejlepší záběry!

Potom jsme fotky nějak upravily ve speciálním programu na počítači. Zkoušely jsme upravit i naší třetí fotečku, model Letní kolekce. A tady je!
No, řekněte, povedla se?

A pro naši mladou modelku nechyběla ani odměna! Pořádná svačina!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 BloomMidis BloomMidis | 14. září 2013 v 14:09 | Reagovat

Ze ses zuzka poznala jsem na foto tvou segru a i tebe.:-)

2 Simča Simča | 3. října 2013 v 13:20 | Reagovat

Ne, to jsem já, Simča

3 Simča Simča | 3. října 2013 v 13:21 | Reagovat

TS-Terka Herz. a Simča And.

4 petra racková petra racková | 30. října 2013 v 18:26 | Reagovat

Ta holčička je roztomilá a ta svačinka na konec prostě super :-)
Moc se mi tento blog líbí dávám 100% hlasů ale trochu bych to ještě vylepšila ještě to není uplně ono ale to se určitě zlepší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama